Specialista na ženské akty, glamour a uměleckou fotografii

Ženské akty s příběhem…

Fotím srdcem. Pro mně je každá žena jedinečná. Polonahá nebo nahá, pokaždé však osobnost. Osobnost plus osobité okolí na fotografii. Akty prozářené sluncem nebo tajemno ve večerním soumraku.

Ke každému přistupuji individuálně, dle jeho přání, možností, ale samozřejmě i vzhledu.
Akty, glamour i boudoir fotografie jsou pro všechny ženy. Mladší i starší, štíhlé i plnoštíhlé, malé i velké, svobodné či vdané. Ale hlavně pro nemodelky. Fotografie jsou krásnou památkou pro Vás, nebo nádherným luxusním dárkem pro vašeho manžela či přítele.

Co s sebou? Sexy prádlo, noční košilky, průhledné topíky, košile, šaty, sukně, podvazky, boty na podpatku, šperky, džíny, šátky, šály, …

Více viz Co je dobré vědět.

Je možné si udělat pouze jednorázovou zakázku. Rád však budu spolupracovat dlouhodobě a za výrazně lepších podmínek. Každé další setkání je vždy lepší a lepší. Focení musí být zábava a radost, nikoliv povinnost.

Jakýkoliv snímek jsem schopen připravit od klasické fotografie, přes fotografii pod akrylovým sklem, až po velký obraz na plátně. Hodně preferovaným dárkem je i kalendář.


Ceník Foto Akty/Glamour/Boudoir

Ceník akty


5 ks upravených fotografií aktů 1990,-
10 ks upravených fotografií aktů 2990,-
Anebo zdarma (dle dohody) – rozšiřuji portfolio fotografií a tváří.
Připravuji foto projekty na podzim a zimu 2019 a jaro až podzim 2020 v exteriéru, interiéru a ateliéru! Nenechte si je ujít. Při dlouhodobé spolupráci extrémně výhodné podmínky.

Příplatek za ateliér 500,- za hodinu.

V ceně je zhruba dvě až tři hodiny fotografování ve Vámi zvolené lokaci, u Vás doma, v hotelu, či ateliéru. Upravené a vyretušované fotografie obdržíte na CD. Po dohodě lze obdržet i osatní neupravené fotografie.

Při každém focení vzniká veliké množství fotografií. Udělám předvýběr, vyřadím nepovedené fotografie, jako jsou zavřené oči, pohybová neostrost apod. a zbytek dám do galerie fotografií s přístupem pouze pro Vás. Vyberete si fotografie, které následně vyretušujeme a upravíme.

Doba trvání není pevně stanovena. Záleží na počasí, povětrnostních podmínkách, zalidnění apod. Na délce fotografování netrvám, jde o kvalitu výsledné fotografie. Jde mi o vaší spokojenost.


Důraz na citlivost

Mezi aktem, glamour a boudoir fotografií je tenká hranice. Proto říkám, že Glamour a Boudoir jsou jen moderní výrazy pro Akt. Akt není jen o nahotě. Při aktu může být tělo také zahalené a či decentně odhalené. Pořád je to akt. Akt tu byl s námi odjakživa. Od té doby, co malíř poprvé ztvárnil nahé ženské tělo, tu byl s námi akt. Akt není jen pro odvážné. Akt je tu pro všechny. Nic není zakázáno, jde jen o to, co chcete zkusit, jak chcete vypadat, co od toho očekáváte. Nebojte se odvázat. Nikdy není pozdě na to stoupnout si před objektiv a vyzkoušet si, jak se cítí super modelky v časopisech. A proč jí nebýt na chvilku aspoň také?

Fotografování aktů chce především citlivost. Sázím na uvolněnou atmosféru, takt a vkus. Nevulgární a vkusné pojetí aktů je to, co „modelky“ a potažmo i později diváci fotografií velice oceňují. Retuše provádíme velice citlivě. Ano, můžeme vyhladit vrásky a udělat z Vás uplně někoho jiného. Ale proč? Už to nebudete Vy. Bude to někdo, kdo nikdy nebyl. Mnozí fotografové dělají umělecké retuše dovedené až za hranice reality. To u nás neděláme.