Váš email (povinné)

Vaše zpráva

Patrik Podhrázský

Praha
ale také Středočeský kraj,
občas Železnorudsko a Liberecko
patrik@podhrazsky.eu
tel. 777 554 711

PP-logo


Kdo jsem, kdo Vás bude fotit?

Patrik Podhrázský. Štastně ženatý. Něco přes čtyřicet let. Dříve jsem pracoval jako IT specialista. Nyní fotograf pro Vás a Vaše sny.

Jak to všechno začalo?

K focení mě dovedla náhoda. Stačilo mi vzít do ruky pořádný foťák, abych propadl zcela focení.

Jednoho dne jsem se seznámil s bezzrcadlovým fotoaparátem Sony s výměnnými objektivy. Ze zvědavosti jsem zkusil vzít foťák do ruky. A to byla přesně ta chvíle, kdy jsem se zamiloval do focení. Fotky pořízené tímto foťákem se mi líbily, ale nechával jsem si je pro sebe. Fotil jsem samozřejmě i první ženské akty.

Šťastnou náhodou moje fotky vidělo pár cizích lidí, kteří byli nadšeni. V žilách mi začala kolovat energie supernovy. V tu chvíli jsem věděl, že jsem na dobré cestě a že už foťák z ruky nepustím. Později jsem si pořídil svůj první profesionální fotoaparát.

Vyznávám moto:

Není ošklivé ženy, to jen fotograf neumí zachytit ten správný okamžik.

Specializuji se na akty, glamour, boudoir a uměleckou portrétní fotografii

Velké poděkování patří mojí ženě. Je pro mě inspirací, díky které jsem si zamiloval focení ženských aktů. Zjistil jsem, že každá žena touží být a je ve skrytu duše krásná a inspirující. Chce být obdivována. Chce slyšet a vidět, jak jí to sluší.

U ženských aktů to bezesporu platí. Pokud své akty ukážete vybraným přátelům, zjistíte že vás neodsuzují. Většinou máte velice skvělou reakci na své fotografie. Máte ODEZVU. Zjistíte, že ač obyčejná žena, nyní jste tou královnou na fotografii. Jste to VY!

A o tom to všechno je.

Ke špičkovým fotografiím mi pomáhá

Při mojí práci mi občas asistuje moje žena. Pomáhá nasvětlovat scénu nebo vytvářet stín. Dále Vám pomůže s úpravou spodního prádla, šatů či doplňků. Ráda poradí. Také jsou k dispozici vizážistky, pokud budete mít zájem o profesionální úpravu. Není nutné je mít, nicméně výsledek s nimi je lepší.